“Şubeleşmeden, İsraf Etmeden, Düşük Organizasyon Ücreti Sunuyoruz.”

 

    “Şubeleşmeden, İsraf Etmeden, Düşük Organizasyon Ücreti Sunuyoruz.”

       

       Öncelikle sayın Güvenilirevim Dostlarımız “Yiyiniz içiniz; fakat israf etmeyiniz! Çünkü Allâh isrâf edenleri sevmez.” (A’râf Suresi 31. Ayet) gereğince israfın ehemmiyetini ve yüce dinimiz islamdaki yerini vurgulayarak başlamayı uygun gördük.

       Sayın Güvenilirevim dostları, firmamız bu ayet gereği israfa karşı son derece tedbirli ve hassas davranır. Bu bakımdan şirketimizde tüm çalışanlarımızla tek merkezden çalışıyoruz. Bu şekilde en verimli çalışmayı sergiliyoruz. Fuzuli masraflardan kaçınıyoruz. Şube açmıyoruz sebebi ise; internet ve cep telefonu sayesinde herkese her an ulaşabiliyor olmamız. İşyerimize gelerek ev sahibi olmak isteyen siz değerli müşterilerimizin yol ve konaklama masraflarını biz karşılıyoruz. Bu sayede sizinle birebir ilgilenip tanışma fırsatı buluyoruz. Artık ulaşım ucuzladı sayın dostlar. Şube açmak bu zamanda çok daha masraflı ve kontrolü çok daha zor.       

      Düşünün bir ofisin masraflarını, yüksek kiraları, yemeği, çayı, kahvesi, interneti, temizlik malzemeleri, elektriği, suyu, doğal gazı, kağıt kırtasiye masrafı, telefonları, çalışanların kontrolü, sigortası, stopajı, maaşı, saymakla bitmez. Şube açarak çalışmayı seçen firmaların, çalışanlarının çoğu, iş sahibi gibi davranıp tutumlu olmazlar, masrafların önüne geçmek zorlaşır. Bu da Allah korusun israfa yol açar.           

     Artık internetin, cep telefonunun, bilgisayarın ve ulaşımın kolay olduğu bu çağda, israflı çalışmamamız gerekir. Bu bakımdan Güvenilirevimde israf yok, düşük organizasyon ücreti var.

 

     Güvenilirevimin önceliği para kazanmak değildir. Güvenilirevim olarak önceliğimiz, evi olmayan herkesi, en masrafsız ve ekonomik yoldan ev sahibi yapmaktır.

 

”Güvenilirevim,

Ev Sahibi Yapar”

Please reload

Öne Çıkan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Yazılar