“Güvenilirevim Sizi Ev Sahibi Yapar”

 

“Güvenilirevim Sizi Ev Sahibi Yapar

 

 

       Sayın Güvenilirevim dostları, değerli kardeşlerimiz, herkes kira ödemek yerine, başkasının evinde oturmak yerine kendi evine oturmak, yuva sahibi olmak ister. İstediğiniz evi alacak kadar nakit paranız yoksa, başvurulan en yaygın çözüm eskiden bankanın sunduğu ev kredisi seçenekleri oluyordu. Ancak yüksek kredi faizleri, henüz ev sahibi olmayan aileleri bankadan kurtarıp Güvenilirevim tarzı tasarrufa dayalı ev sahibi yapan şirketlere yöneltmiştir. Eğer siz de “hedef kendi evim” diyenlerdenseniz, Güvenilirevim’in sunduğu faizsiz, helal yoldan ev sahibi olma çözümlerinin tam size göre olduğunu göreceksiniz.

 

      Peki Güvenilirevim’de sistem nasıl işliyor?

      Güvenilirevim’de Çekilişli Ev Sistemi, Çekilişli Kısaltılmış Ev Sistemi, Peşinatlı Serbest Ev Sistemi ve Peşinatsız Serbest Ev Sistemi olmak üzere 4 farklı sistem bulunuyor. Bu sistemlerin hepsi, Güvenilirmevimin sizler için özel olarak hazırladığı sistemlerdir.

      Amacımız, Güvenilirevim El Birliği sistemleri ile sizleri faizsiz ev sahibi yapmak. Faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyenler, çeyrek asırlık Güvenilirevim tecrübesi altında bir araya geliyor ve dayanışma usulüyle ev sahibi oluyor. Konut kredilerinin aksine bu Güvenilirevim yöntemlerinde faiz bulunmuyor. Taksitlerin başladığı ilk aylardan itibaren ev sahibi olma şansınız var. Güvenilirevim sizi tasarruf yapmaya teşvik ettiği gibi bütçenizde bir aksilik yaşadığınız durumda evin değerini değiştirme, hatta taksitleri dondurma şansı da veriyor.

 

     Birikimlerinizle Türkiye'nin her yerinden alabileceğiniz evinizi size en kısa sürede teslim ediyor. Ne kadar ödeme yapmanız gerekiyor? Bu ödemeyi kaç taksitte yapabilirsiniz? Peşinat ödeyecek misiniz? Bu soruları cevapladıktan sonra size en uygun Güvenilirevim sistemini bulmak çok daha kolay..

 

”Güvenilirevim,

  Ev Sahibi Yapar”

 

Please reload

Öne Çıkan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Yazılar