”Neden Güvenilirevim, Neden En iyisi Güvenilirevim”

November 10, 2017

 

      ”Neden Güvenilirevim, Neden En iyisi Güvenilirevim”

 

“Allah, kibredenleri sevmez.” [Nahl suresi 23. Ayet]

Sayın Dostlarımız, Kardeşlerimiz, firmamızı övmek veya kibirlenmek gibi bir niyetimiz bulunmamaktadır. Sonuçta hepimiz fani Allah kullarıyız. Güvenilirevim olarak gayretimiz yaptığımız işte en güzelini sunabilmektir. Bunun içinde gereken çabayı sonuna kadar göstermektir.

 

     Siz kardeşlerimizin en büyük emellerinden birisi ev sahibi olmak. Bizlerde  en masrafsız, kolay ve helal yoldan, bu çalışmaları yapmaktayız.

 

     Sayın Dostlarımız; ev sahibi olma yolunda Güvenilirevime Güvenebilirsiniz, neden mi? Bunun birden çok nedeni var, bunlar sadece Güvenilirevim şirketi için değil, genel olarak geçerli iş hayatı gerçekleridir. Burada önemli olan yaptığınız işteki tecrübenizdir. 25 yıllık gayrimenkul deneyimimiz ile son derece antrenmanlıyız. Düşünün yıllarca derse girmiş bir öğretmeni, ne kadar tecrübe sahibi olmuştur. Namaz kıldıran, dua okuyan bir imamı veya her gün onlarca iğne yapan bir hemşireyi, bir ebeyi, artık gözü kapalı acıtmadan iğne yapar hale gelmemiş midir? Her türlü işte zamanla daha deneyimli hale gelirsiniz. Biz Güvenilirevim olarak, siz değerli kardeşlerimizi biraraya getirmeye, konut organizasyonlarını yapmaya, o kadar alışkınız ki, kolay kolay yanlış yapmayız. Güvenilirevim en ekonomik, en masrafsız, en düşük organizasyon ücreti ile sizi ev sahibi yapar.

  

     Ev sahibi olma işini Allahın izniyle, Güvenilirevime bırakınız. Sizin için en iyisinin Güvenilirevim olduğunu göreceksiniz.

 

       Güvenilirevim hem helal, hem kolay yoldan sizi ev sahibi yapar.

 

”Güvenilirevim,

  Ev Sahibi Yapar”

Please reload

Öne Çıkan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Yazılar