“Güvenilirevim İle Ev Almak”


“Güvenilirevim İle Ev Almak”

Sayın Güvenilirevim dostları, değerli kardeşlerimiz, günümüzde banka ve faiz ile ev alan sayısı her geçen gün azalmaktadır. Güvenilirevim ise sizlere peşinatsız ve faizsiz ev satın alma imkanı sunmaktadır. Bankadan ev alan kişi, iki katı para ödemek zorunda kalır. Banka ve faiz ile uğraşan sonunda ödemelerini yapamazsa veya aksatırsa bankanın hışmına uğrar ve tüm parasını kaybeder.

Güvenilirevim sayesinde faiz ödemeden ev sahibi olursunuz, banka ve faiz kıskacına girmezsiniz. Güvenilirevim asla banka gibi size kaybettirmez veya kaybetmeniz için uğraşmaz. Güvenilirevim ile herkes için ev sahibi olmak son derece kolay. Güvenilirevim ev sistemlerinde; faiz ödemeden, bütçe olanaklarınıza uygun taksitlendirmelerle tam istediğiniz gibi ev alabilir ve yardımlaşmaya dayalı işleyiş sayesinde yuvanıza kavuşabilirsiniz.

Güvenilirevim vasıtasıyla ev almanın sayısız avantajları var. Bunlardan biri, peşinat ödemeksizin eşit taksitlerle ev sahibi olma olanağı. Güvenilirevim'de yalnızca bir kereye mahsus organizasyon ücreti ödersiniz ve bunun dışında eviniz için herhangi bir peşinat ödemezsiniz.

Güvenilirevimin şubesiz düşük masrafla çalışma özelliği sayesinde, en düşük organizasyon ücretini ödersiniz. Ödemekte zorlandığınız taksitleri dondurabilir veya evinizi teslim alma sürenizi ödeyemediğiniz taksit ayı kadar ileri atabilirsiniz. Ev taksitlerini aylık olarak ödeyebilecek herkes Güvenilirevim'den kolaylıkla ev sahibi olabilir.

Güvenilirevim sizi krediye, bankaya ve ödenen yüksek faizlere bulaştırmadan, helal yoldan dilediğiniz şehrin, dilediğiniz bölgesinden, ev sahibi yapar.

”Güvenilirevim,

Ev Sahibi Yapar”

Öne Çıkan Yazılar
Yazılar Çok Yakında Burada
Sıkı durun...
Son Yazılar
Arşiv
Etiketlerde Ara
GEL EVİNİ AL
Ev Sahibi Olmak İçin Bize Yazınız, En Kısa Sürede Cevap Verilecektir.

Kişisel bilgileriniz site içinde kalacaktır, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır..

KAMPANYA VE DUYURULARDAN HABERDAR OLUNUZ.
bayrak.jpg
bayrak.jpg

Kurumsal

"Güvenilirevim sizi, 21.Yüzyılın  Ev ve Araba sahibi olma sistemleri ile tanıştırır.

Siz Değerli Kardeşlerimizin

Kredisiz - Faizsiz, HELAL Yoldan Ev ve Araba Sahibi Olmasına Olanak tanır.''

Güvenilirevim

'' Ev Sahibi Yapar.''

Güvenilirarabam

'' Araba Sahibi Yapar.''

Merkez Ofis  : 

Sugözü mahallesi  

Zamanoğlu Caddesi No: 71 Kat:1 D: 3  

Alanya / Antalya     P.K. : 07 400

whatsapp simge.png

Mesaj Yazınız : 0552 634 78 70