”Masrafları Kıstık, Organizasyon Ücretini DÜŞÜRDÜK.”

January 15, 2016

       Sayın Güvenilirevim, dostlarımız ve müşterilerimiz. Dağınık yapılar, fazla masraflıdır. Kontrolü zordur. Ekonomi sadece kazanma üzerine değil, kazandığını doğru harcama üzerinede kuruludur. Masraflar ve gereksiz harcamalar, şirketlerin kârlarını azaltır. Bu gereksiz masraflar yüzünden, el birliği yöntemleri sizden, yüksek organizasyon ücreti, çalışma bedeli alırlar. Zamanında imparatorlukların bile yıkılma sebebi, yapılan aylık sabit giderlerdir. Tam tersi yapılırsa, şirketlerin masrafları aynı oranda azalır. Kendi ev bütçemizde de aynıdır esasen, gereğinden lüks ve büyük bir evde oturup, fazla kira verdiğinizi, iki güne bir dışarıda yemek yediğinizi, elektriği suyu boşa harcadığınızı, iki, hatta üç araba bulundurup bunlara masraf ettiğinizi düşünün. Bu şekilde ev bütçeniz, ekonominiz sarsılır. Atalarımızın zamanında dediği gibi ''İşten Artmaz, Dişten Artar''.

 

      Ticarette sadece kazanmak yetmez, masrafları kısıp, dağınık olmayan, sade bir işleyiş yaratmalıdır. Dağınık yapılar masraflı olurlar. Bizim her ilde ilçede şubelerimiz yoktur, bu şubelerde çalışan müdüründen çalışanına bir çok yüksek maaşlı elemanımız, yol üstü kiraladığımız aylık kirası çok yüksek şubelerimiz yoktur, yüksek ücretlere kiralanmış şirket araçları kullanmayız, şöhretli sanatçıların oynadığı reklam filmlerimiz yoktur. Televizyon reklamlarımız, gazete, dergi veya radyo reklamlarımız yoktur.

 

      Güvenilirevim olarak bir lira dahi reklama para vermeyiz.

Daha sayacak bir çok gereksiz masraf var. Biz bu masrafların hiç birini yapmıyoruz , ondan dolayı tek şubemiz var ve son derece az masrafımız var. Bu şekilde az masraf yaparak, Güvenilirevim siz değerli dostlarımızdan olabilecek en düşük organizasyon ücretini alır. Güvenilirmevim sizleri düşük organizasyon ücreti ile ev sahibi yapar. Şubeleşmeden, masrafsız çalışırız. Sizleri en düşük organizasyon ücreti ile biz ev sahibi yaparız. Güvenilirevim olarak hedefimiz sizleri, faize bulaştırmadan düşük masraf ile çalışıp, en ekonomik yoldan ev sahibi yapmaktır.

 

”Güvenilirevim, Ev Sahibi Yapar”

Please reload

Öne Çıkan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Yazılar