“Güvenilirevim, Taksit İle Ev Sahibi Yapar”

 

 

      “Güvenilirevim Taksit İle Ev Sahibi Yapar”

 

        Sayın Güvenilirevim dostları, değerli kardeşlerimiz, Güvenilirevim'de taksitle ev almak isteyen müşterilerimiz için 4 farklı sistem bulunmaktadır.

 

     Taksitle ev sahibi olma yöntemlerimizden, Çekilişli Ev Sisteminde, taksitle ev almak isteyen kişiler bütçelerine göre peşinatlı ya da peşinatsız 40, 60, 80, 100, 120, 160 veya 200 aylık gruplardan birine dahil olur. Bu sistemde taksitler faizsiz ve vade farksızdır. Kişiler yönteme girerken bir defaya mahsus organizasyon ücreti öderler. Bu yöntemde her ay yapılan çekilişlerde bir kişi ev sahibi olur. Ayrıca büyük bir avantaj olarak hiç kimse vadenin yarısından sonrasını beklemez. Güvenilirevim'de örneğin, 100 kişilik bir grupta ilk 50 ay boyunca kura sonucu her ay bir kişi evini teslim alırken 51. aya geldiğinde kalan 50 kişi evini teslim alır.

 

     Taksitle ev alma yöntemlerimizden bir diğeri ise Peşinatlı, Peşinatsız serbest Ev Sistemleridir. Burada ev almak isteyen kişilerin taksitleri faizsiz, vade farksız ve sabittir. Hiç peşinat vermeden, sadece ilk taksit ve organizasyon ücretinin ödenmesiyle sisteme giren kişiler sözleşme aşamasında belirlenen ayda evlerini teslim alırlar.

 

     Sayın Güvenilirevim kardeşlerimiz, bizde size uygun bir ev alma yöntemi mutlaka bulunur. Bizler, merkez ofislerimizde yetişmiş ekibimiz ile, sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Lütfen bize ulaşınız..

 

 

”Güvenilirevim,

   Ev Sahibi Yapar”

 

 

 

 

Please reload

Öne Çıkan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Yazılar