Peşinatsız Serbest Ev Sistemi

Çekilişsiz "Peşinatsız Serbest Ev Sistemi" Örnek Ödeme Tabloları.

Çekilişsiz "Peşinatsız Serbest Ev Sistemi" İşleyiş.

        1. Aşama- Her şeyden önce hangi tutarda bir ev almak istediğinize karar veriyorsunuz. Bu rakam tamamen size bağlı. Örneğin; 100 Bin, 200 Bin, 300 Bin TL, 400 Bin TL.
        2. Aşama- Almak istediğiniz evin fiyatını söyledikten sonra ileride ara ödeme yapma gibi bir düşünceniz varsa bunu müşteri temsilcinize belirtin.
        3. Aşama - Almak istediğiniz evin taksitlerini belirleyin , 500- 1000-2000 ve daha fazlası istediğiniz gibi taksidinizi siz belirlersiniz.
        4. Aşama - Aynı vade ve şartlara sahip fona katılırsınız ve ortak fon yönetimiyle ev sıranız hemen belirlenir.
        5. Aşama - Sözleşmemiz yapılır. Bu sistemde evinizin teslim tarihi, sözleşme aşamasında belli olur.
        6. Aşama - Güvenilirevim, teslimat tarihiniz geldiğinde, istediğiniz yerden beğendiğiniz evi almanız için gerekli finansmanı size teslim eder. Bu şekilde evinize kavuşursunuz. Peşinatsız ödeme sisteminde taksitleriniz sabittir, Ayrıca ev alma ücretini İstediğiniz tarihte yükseltebilir yeniden düzenleme yapabilirsiniz.
        7. Aşama - Dilerseniz borcunuzu erken kapatabilir, ara ödeme yapabilir ve taksitlerinizi de yenileyebilirsiniz.

Çekilişsiz "Peşinatsız Serbest Ev Sistemi" Hakkında Sorulan Sorular

Peşinatsız Serbest Ev Sistemi Nasıl Nedir ? Nasıl İşlemektedir ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, Peşinatsız Serbest Ev Sisteminde ev almak isteyen kişi ne kadarlık bir ev sahibi olmak istediğini belirler. Peşinat vermesine gerek yoktur. Sadece organizasyon ücretini vererek sisteme dahil olabilir. Aylık ne kadarlık taksit ödeyeceğini belirler. Konutun bedeli aylık taksitlere bölünerek vade belirlenir. Bu sistemde çekiliş yapılmaz siz değerli müşterimiz sözleşme aşamasında belirlenen tarihte evini teslim alır. Taksitlerde azalma veya artış olmadan sistemden yararlanılır. Dilerse kendisi taksitlerini arttırıp azaltabilir. Bu sistemde öncelikle kişilerin kendi ödeme planlarını tamamen kendi iradeleri doğrultusunda yönetmeleri söz konusudur. Ne kadarlık bir ev almak istediğinizden, ne kadar taksit ödemek istediğinize ve ödeme planınızdaki değişikliklere kadar her şey sizin kontrolünüzdedir. Sistemi 3 adımda şöyle anlatabiliriz: 1- Öncelikle bütçenize göre satın almak istediğiniz konutun değerini belirleyin. 2- Aylık ödenebilecek taksit tutarına göre ödeme planı yapılır ve vade belirlenir. 3- Ödeme planınızda yer alan taksit sayısına göre artık yeni evinizde olacaksınız.
Peşinatsız Serbest Ev Sisteminin Avantajları Nedir ?


1- Bu sistemde de Güvenilirevimin çok avantajlı diğer 3 sisteminde olduğu gibi faiz yok, sabit taksit fırsatı var. Yani, Güvenilirevim ile ev sahibi olan bir kimse için, faiz stresi söz konusu olmaz, ödenen paranın karşılığı hakkıyla alınır. 2- Dilerseniz, taksitlerin sayısını ya da miktarını arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Böylece, evin teslim tarihi öne çekilebileceği gibi ertelene de bilir. 3- Zorunlu hallderde sistemden çıkmak isteyen bir iştirakçi, sistemden ayrılırken ödediği taksitlerin ve varsa ara ödemelerinin tamamını geri alabilir. Özetle, Güvenilirevim Peşinatsız Serbest Ev Sistemi ile hiç peşinatsız, vade farksız dilediğiniz zaman ev sahibi olabilirsiniz.
Peşinatsız Serbest Ev Sistemi Benim İçin Faydalımıdır ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, uyguladığımız vade ortası sistem ile peşinat ödemeden vade sonuna kadar sabit taksitler ile müşterilerimiz ev sahibi olur. Bu Sistemimiz ile teslimat tarihiniz sözleşme aşamasında belirlendiği için sizin için faydalı olan bir sistemdir.
Peşinatsız Serbest Ev Sisteminde Çekiliş Düzenleniryormu ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, Peşinatsız Serbest Ev Sisteminde çekiliş düzenlenmez. Grup mantığı ile sistem hareket etmediğinden münferit olarak iştirakçimizin ödeme imkanlarına göre taksit tablosu ve vadesi belirlenir.
Teslimat Tarihi Nasıl Belirleniyor ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, Peşinatsız Serbest Ev Sisteminde iştirakçimiz kendi ödeme gücüne göre taksit miktarını belirleyerek dahil olur. İştirakçimizin ödeme gücüne göre de teslim tarihi sözleşme aşamasında belirlenmiş olur.
Peşinatsız Serbest Ev Sisteminde Ara Ödeme Yapılıyor Mu ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, siz değerli müşterimiz dilerse ara ödeme yaparak teslim tarihini daha erken bir vadeye çekebilir. Bu şekilde hem erken ev sahibi olma fırsatı hem de borcunu daha kısa sürede bitirme imkanı olur.
Evimi Teslim Aldıktan Sonra Taksit Miktarım Artıyor Mu ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, Peşinatsız Serbest Ev Sisteminde taksitler son aya kadar sabittir. Bir artma ya da azalma olmaz.

GEL EVİNİ AL
Ev Sahibi Olmak İçin Bize Yazınız, En Kısa Sürede Cevap Verilecektir.

Kişisel bilgileriniz site içinde kalacaktır, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır..

KAMPANYA VE DUYURULARDAN HABERDAR OLUNUZ.
bayrak.jpg
bayrak.jpg

Kurumsal

"Güvenilirevim sizi, 21.Yüzyılın  Ev ve Araba sahibi olma sistemleri ile tanıştırır.

Siz Değerli Kardeşlerimizin

Kredisiz - Faizsiz, HELAL Yoldan Ev ve Araba Sahibi Olmasına Olanak tanır.''

Güvenilirevim

'' Ev Sahibi Yapar.''

Güvenilirarabam

'' Araba Sahibi Yapar.''

Merkez Ofis  : 

Sugözü mahallesi  

Zamanoğlu Caddesi No: 71 Kat:1 D: 3  

Alanya / Antalya     P.K. : 07 400

whatsapp simge.png

Mesaj Yazınız : 0552 634 78 70