Peşinatlı Serbest Ev Sistemi

Çekilişsiz "Peşinatlı Serbest Ev Sistemi" Örnek Ödeme Tabloları.

Çekilişsiz "Peşinatlı Serbest Ev Sistemi" İşleyiş.

        1. Aşama- Her şeyden önce hangi tutarda bir ev almak istediğinize karar veriyorsunuz. Bu rakam tamamen size bağlı. Örneğin; 100 Bin, 200 Bin, 300 Bin TL, 400 Bin TL.
        2. Aşama- Almak istediğiniz evin fiyatını söyledikten sonra peşinatınızı belirleyin, unutmayın yüksek peşinat vermek evinizi daha erken zamanda almanızı sağlar.
        3. Aşama - Almak istediğiniz evin taksitlerini belirleyin , 500- 1000-2000 ve daha fazlası istediğiniz gibi taksidinizi siz belirlersiniz.
        4. Aşama - Aynı vade ve şartlara sahip fona katılırsınız ve ortak fon yönetimiyle ev sıranız hemen belirlenir.
        5. Aşama - Sözleşmemiz yapılır. Bu sistemde evinizin teslim tarihi, sözleşme aşamasında belli olur.
        6. Aşama - Güvenilirevim, istediğiniz yerden beğendiğiniz evi almanız için gerekli finansmanı size teslim eder. Bu şekilde evinize kavuşursunuz. Peşinatlı ödeme sisteminde taksitleriniz sabittir, Ayrıca ev alma ücretini İstediğiniz tarihte yükseltebilir yeniden düzenleme yapabilirsiniz.
        7. Aşama - Dilerseniz borcunuzu erken kapatabilir, ara ödeme yapabilir ve taksitlerinizi de yenileyebilirsiniz.

Çekilişsiz "Peşinatlı Serbest Ev Sistemi" Hakkında Sorulan Sorular

Peşinatlı Serbest Ev Sistemi Nasıl İşlemektedir ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, Peşinatlı Serbest Ev Sisteminde kişi alacağı evin değerini, ödeyebileceği peşinatı ve bütçesine uygun aylık taksit tutarını kendisi belirler. Evin bedelinden peşinat düşüldükten sonra, kalan tutar kişinin belirlediği taksit tutarına bölünerek ödeme yapılacak vade belirlenir. Verilen peşinat ve aylık ödenecek taksitlere göre Güvenilirevim, peşinatlı Serbest Ev Sisteminde belirlenen tarihte teslimat yapar. Basitçe anlatırsak, ev sahibi olmak isteyen kişilerin, kendi bütçesine göre belirlediği peşinat ve taksit tutarı baz alınarak sistem ilerliyor. 1- Öncelikle bütçenize göre satın almak istediğiniz konutun değerini belirleyin 2- Ödenebilecek peşinat tutarı ve taksit tutarı belirlenir peşinat tutarı konut değerinden düşülür kalan miktar taksit tutarına bölünerek vade belirlenir. 3- Ödeme planınızda yer alan peşinat ve taksit sayısına göre belirlenen tarihte evinizi alabilirsiniz.
Peşinatlı Serbest Ev Sistminin Avantajları Nelerdir ?


1- Güvenilirevimin Peşinatlı Serbest Ev Sistminde faiz söz konusu değildir. Taksitler sizin kararınız dışında asla değişmez, sabit kalır. 2- Dilerseniz ödeme gücünüze göre, zaman içerisinde taksitlerinizin sayısını ve miktarını arttırıp azaltabilirsiniz. 3- Ödeme güçlüğü çektiğiniz dönemlerde geçici olarak taksitlerinizi dondurabilirsiniz. 4- Çeşitli sebeplerle sistemden çekilmek istediğinizde ise, ödediğiniz tüm peşinat ve taksit tutarını geri alabilirsiniz.
Peşinatlı Serbest Ev Sistemine Neden Katılmalıyım ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, uyguladığımız peşinatlı serbest ev sisteminde ödemeler vade sonuna kadar sabit olup, ödenecek peşinat ve taksit miktarına göre bir teslim ayı belirlenir. Bu tarihe kadar yapılan ödemelerden sonra teslim tarihinde müşterimiz dilediği yerden beğendiği bir evi satın alır.
Peşinatlı Serbest Ev Sisteminde Çekiliş Düzenleniyor mu ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, Peşinatlı Serbest Ev Sisteminde çekiliş düzenlenmez. Grup mantığı ile sistem hareket etmediğinden münferit olarak iştirakçimizin ödeme imkanlarına göresözleşme aşamasında taksit tablosu ve teslim tarihi belirlenir.
Peşinatlı Serbest Ev Sisteminde Ara Ödeme Yapılıyor Mu ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, siz değerli müşterimiz dilerse ara ödeme yaparak teslim tarihini daha erken bir vadeye çekebilir. Bu şekilde hem erken ev sahibi olma fırsatı hem de borcunu daha kısa sürede bitirme imkanı olur.
Peşinat ve Taksit Miktarı Nasıl Belirleniyor ?


Peşinat Serbest Ev Sisteminde siz sayın müşterimiz var olan peşinatı ve kendi ödeme gücüne göre taksit miktarını belirleyerek dahil olur. Müşterimizin ödeme gücüne göre de teslim tarihi belirlenmiş olur.
Evimi Teslim Aldıktan Sonra Taksit Miktarım Artacak Mı ?


Peşinatlı Serbest Ev Sisteminde taksitler son aya kadar sabittir. Bir artma ya da azalma olmaz.

GEL EVİNİ AL
Ev Sahibi Olmak İçin Bize Yazınız, En Kısa Sürede Cevap Verilecektir.

Kişisel bilgileriniz site içinde kalacaktır, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır..

KAMPANYA VE DUYURULARDAN HABERDAR OLUNUZ.
bayrak.jpg
bayrak.jpg

Kurumsal

"Güvenilirevim sizi, 21.Yüzyılın  Ev ve Araba sahibi olma sistemleri ile tanıştırır.

Siz Değerli Kardeşlerimizin

Kredisiz - Faizsiz, HELAL Yoldan Ev ve Araba Sahibi Olmasına Olanak tanır.''

Güvenilirevim

'' Ev Sahibi Yapar.''

Güvenilirarabam

'' Araba Sahibi Yapar.''

Merkez Ofis  : 

Sugözü mahallesi  

Zamanoğlu Caddesi No: 71 Kat:1 D: 3  

Alanya / Antalya     P.K. : 07 400

whatsapp simge.png

Mesaj Yazınız : 0552 634 78 70