SIKÇA SORULANLAR

Merak Ettiklerinizin Hepsi

Neden Şubeleriniz Yok ?


Öncelikle sayın Güvenilirevim Dostlarımız “Yiyiniz içiniz; fakat israf etmeyiniz! Çünkü Allâh isrâf edenleri sevmez.” (A’râf Suresi 31. Ayet) gereğince israfın ehemmiyetini ve yüce dinimiz islamdaki yerini vurgulayarak başlamayı uygun gördük. Sayın Güvenilirevim dostları, firmamız bu ayet gereği israfa karşı son derece tedbirli ve hassas davranır. Bu bakımdan şirketimizde tüm çalışanlarımızla tek merkezden çalışıyoruz. Bu şekilde en verimli çalışmayı sergiliyoruz. Fuzuli masraflardan kaçınıyoruz. Şube açmıyoruz sebebi ise; internet ve cep telefonu sayesinde herkese her an ulaşabiliyor olmamız. İşyerimize gelerek ev sahibi olmak isteyen siz değerli müşterilerimizin yol ve konaklama masraflarını biz karşılıyoruz. Bu sayede sizinle birebir ilgilenip tanışma fırsatı buluyoruz. Artık ulaşım ucuzladı sayın dostlar. Şube açmak bu zamanda çok daha masraflı ve kontrolü çok daha zor. Düşünün bir ofisin masraflarını, yüksek kiraları, yemeği, çayı, kahvesi, interneti, temizlik malzemeleri, elektriği, suyu, doğal gazı, kağıt kırtasiye masrafı, telefonları, çalışanların kontrolü, sigortası, stopajı, maaşı, saymakla bitmez. Şube açarak çalışmayı seçen firmaların, çalışanlarının çoğu, iş sahibi gibi davranıp tutumlu olmazlar, masrafların önüne geçmek zorlaşır. Bu da Allah korusun israfa yol açar. Artık internetin, cep telefonunun, bilgisayarın ve ulaşımın kolay olduğu bu çağda, israflı çalışmamamız gerekir. Bu bakımdan Güvenilirevimde israf yok, düşük organizasyon ücreti var. Güvenilirevimin önceliği para kazanmak değildir. Güvenilirevim olarak önceliğimiz, evi olmayan herkesi, en masrafsız ve ekonomik yoldan ev sahibi yapmaktır.
Nasıl Ev Sahibi Olabilirim ?


Güvenilirevim; ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkullerin Türkiye şartlarında en uygun şekilde alınmasını sağlar. Ev sahibi olmak isteyen müşterilerimiz; Güvenilirevim’ in kendine özgü tasarruf yöntemlerini kullanarak almak istedikleri eve faiz, vade farkı, evin maliyetini artıran kira ödemesi ya da farklar ödemeden sahip olurlar. Güvenilirevim' de Türkiye’nin her yerinden isteyen herkes beğendiği satılık herhangi bir gayrimenkulü alabilmektedir. Güvenilirevim yöntemleriyle alt, orta veya yüksek gelir grubunda bulunan kişilerin tamamı avantajlı bir şekilde gayrimenkul sahibi olurlar. Güvenilirevim’ de ev almak isteyen kişinin ödeme durumuna göre seçenekler sunulur. Müşterilerimiz aylık ödeyecekleri taksitleri kendileri belirleyerek hiç peşinat ödemeden de ev sahibi olabilirler.
Kimler Ev ve Araba Alabilir ?


18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı ve Oturma izni olan tüm müslüman kardeşlerimiz Güvenilirevime katılım yapıp, Ev ve Araba alabilir.
Çekilişli Ev Sistemi Nasıl Çalışıyor ?


Oluşturulan grupların çekilişi noter huzurunda ve müşterilerimizin katılımıyla yapılır. Noter huzurunda yapılan sıra tespiti çekilişinin, tüm müşteriler tarafından kabul edilmiş ve adil şartlarda olması sağlanır. Her 6 ayda bir sıra tespiti çekilişi yapılarak 6 kişinin evini teslim alacağı tarih belirlenir. Bu sistemde sözleşme yaptığınız tarihten hemen sonraki ayda evinizi alma şansınız olur.
Serbest Planlı Ev Sistemleri Nasıl Çalışıyor ?


Serbest Planlı Ev Sistemlerinde çekiliş yapılmaz. Müşterimiz siz kardeşlerimiz, Güvenilirevim ile sözleşmesini yaptığı anda evini veya arabasını alacağı tarih sözleşmeye yazılır.
Organizasyon Ücreti nedir ? Niye Alınıyor ?


Sayın Güvenilirevim dostlarımız, kardeşlerimiz, bildiğiniz üzere bankalar dan 100.000 TL çektiğinizde Faizi ile beraber 220.000 TL olarak geri ödersiniz. Bunun sebebi faiz, dosya masrafları, vade farkı gibi faktörlerdir. Ayrıca bu oran fiyat arttıkça artar. Güvenilirevim’ de bu bedel 100 bin liralık bir evde 8 bin TL ödemek gibi cüzi bir miktardır. Organizasyon ücreti ile sistemin devamlılığı sağlanmakla beraber, ekip çalışanlarımızın sizlere verdiği hizmetler, genel giderler, organizasyon masrafları gibi giderler karşılanır. Güvenilirevim, bu hizmet bedelinden devlete vergi ödemekte, fatura kesmektedir. Şirketimizin personel, kira elektrik vb giderleride bu Organizasyon Ücretinden karşılanmaktadır. Tabi Güvenilirevim şube açmdan düşük masraf ile çalıştığı için, sizlerden, rakiplerine oranla en düşük organizasyon bedelini almaktadır.
Taksitleri Ödeyemeyince Ne Olur ?


Eğer taksitleri ödemekte zorlanıyorsanız veya birkaç aylık maddi sıkıntıyla karşılaştıysanız, öncelikle taksitlerinizi dondurmayı öneriyoruz. Eğer bu yöntem ihtiyacınızı karşılamıyorsa taksitlerinizi düşürmeyi teklif ediyoruz. Taksitlerinizi kaç ay dondurduysanız o kadar teslimatınızı ileri atmış olursunuz. Yaşadığınız maddi sıkıntı uzun süreli ise sistemden dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Ayrılma durumunda o güne kadar ödediğiniz taksitlerinizi ve peşinatınızı alarak sistemden ayrılabilirsiniz. Ayrılma işlemi yapan müşterimizin sisteme giriş yaparken ödediği organizasyon ücreti giderlere harcandığı için iade edilmez. Ayrılma işleminden sonra müşteriye geri ödemesi 90 gün içinde yapılır.
Taksit Miktarı Nasıl Belirlenir ?


Sistemimizde taksit miktarını müşterilerimiz kendileri belirlemektedir. Size sunacağımız tasarruf gruplarına göre, bütçenize en uygun taksiti seçerek, ev yada araba sahibi olacaksınız.
Taksit Ödemeye Ne Zaman Başlayacağız ?


Taksit ödemeleri Güvenilirevim’e başvuru yaptığınız andan itibaren başlamaktadır. Seçtiğiniz tasarruf yöntemi ve belirlediğiniz ödeme planına göre almak istediğiniz evin teslim tarihi ve teslim aralığı belirlenmektedir. Noter huzurunda yapılan çekilişle ya da belirlenen teslim tarihinde, evinizi teslim alır, kalan taksitlerinizi ise kendi evinizde otururken ödersiniz.
En Fazla Kaç Ay Taksit Yaptırabilirm ?


Güvenilirevim’de 20, 40, 60, 80, 120, 240, 360 veya 480 kişilik vb. tasarruf programlarına dahil olarak, aylık ödemek istediğiniz taksitlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Taksit sayısı ve ödenecek miktar tamamen siz değerli kareşlerimizin inisiyatifindedir.
Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı ?


Güvenilirevimin’in faizsiz ev alma modelinde peşinat zorunluluğu bulunmaz; ancak peşinat vermek isteyen değerli kardeşlerimiz, peşinatlı ödeme planlarını seçebilirler. Peşinat vermek değerli kardeşlerimizin evini daha erken teslim alması, borcunu olması gerekenden daha kısa sürede bitirmesi gibi büyük avantajlar sağlar.

GEL EVİNİ AL
Ev Sahibi Olmak İçin Bize Yazınız, En Kısa Sürede Cevap Verilecektir.

Kişisel bilgileriniz site içinde kalacaktır, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır..

KAMPANYA VE DUYURULARDAN HABERDAR OLUNUZ.
bayrak.jpg
bayrak.jpg

Kurumsal

"Güvenilirevim sizi, 21.Yüzyılın  Ev ve Araba sahibi olma sistemleri ile tanıştırır.

Siz Değerli Kardeşlerimizin

Kredisiz - Faizsiz, HELAL Yoldan Ev ve Araba Sahibi Olmasına Olanak tanır.''

Güvenilirevim

'' Ev Sahibi Yapar.''

Güvenilirarabam

'' Araba Sahibi Yapar.''

Merkez Ofis  : 

Sugözü mahallesi  

Zamanoğlu Caddesi No: 71 Kat:1 D: 3  

Alanya / Antalya     P.K. : 07 400

whatsapp simge.png

Mesaj Yazınız : 0552 634 78 70