GÜVENİLİREVİMİ TANIYALIM

Güvenilirevim "Ev Sahibi Yapar"
           

      Ev, arsa, araba gibi yüksek finansman gerektiren yatırımların alımında; hiç peşinatsız, faizsiz, ara ödemesiz seçeneklerimiz ile kolay ödeme imkânı sunan yöntemlerimizin yanı sıra, güçlü alt yapımız ve sermayemiz ile sektöre yepyeni bir soluk getirmek için geliştirdiğimiz çözümlerimizi sizlere ulaştıracak teknolojimiz ve yüksek kalitede operasyonel hizmet anlayışımız ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı ilerliyoruz.

 

     Geliştirdiğimiz faizsiz finansman destek çözümlerimiz ile ev sahibi olmak isteyen herkese ulaştıracağımız sistemimizi, kalıcı olarak inşa etme hedefi ile her gün güçlenerek yolumuza devam ediyoruz.

Tasarruf yapmanın önemini yeniden hatırlamamızı sağlayacak, birikim odaklı destek çözümlerimiz ile aile ve ülke ekonomisinde büyük bir gelişim göstermemizi sağlayacak düşük taksitli birikim hedefleriyle sizin için zor görüneni, kolaylaştırıyoruz!

 

     Güvenilirevim ile güç birliği yapın ve kazanın. Güvenilirevim ailesi olarak; ‘Evi olmayan herkesi faizsiz ve çok küçük taksitlerle kendi evlerine kavuşturacağız."

KAMPANYA VE DUYURULARDAN HABERDAR OLUNUZ.
erbakan hoca.jpg
bayrak.jpg

Kurumsal

"Güvenilirevim sizi, 21.Yüzyılın  Ev ve Araba sahibi olma sistemleri ile tanıştırır.

Siz Değerli Kardeşlerimizin

Kredisiz - Faizsiz, HELAL Yoldan Ev ve Araba Sahibi Olmasına Olanak tanır.''

Güvenilirevim

'' Ev Sahibi Yapar.''

Güvenilirarabam

'' Araba Sahibi Yapar.''

Merkez Ofis  : 

Sugözü mahallesi  

Zamanoğlu Caddesi No: 71 Kat:1 D: 1  

Alanya / Antalya     P.K. : 07 400