Çekilişli Kısaltılmış Ev Sistemi

"Çekilişli Kısaltılmış Ev Sistemi" Örnek Ödeme Tabloları.

"Çekilişli Kısaltılmış Ev Sistemi" İşleyiş.

        1. Aşama- Her şeyden önce hangi tutarda bir ev almak istediğinize karar veriyorsunuz. Bu rakam tamamen size bağlı. Örneğin; 100 Bin, 200 Bin, 300 Bin TL, 400 Bin TL.
        2. Aşama- Almak istediğiniz evin fiyatını söyledikten sonra peşinat miktarınıza göre kısaltılmış bu sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu sistemde, evinizi verdiğiniz peşinat ile daha erken alma avantajınız olacaktır.
        3. Aşama - Peşinatlı seçeneğe karar verdikten sonra, sıra aylık ödeyeceğiniz taksitlere gelir. Aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi de yine siz belirlersiniz.
        4. Aşama - Aylık ödenecek taksitleri belirledikten sonra, kaç kişilik tasarruf programında yer alacağınız da belirlenmiş olur. Örneğin; 12, 18, 24, 36, 48, 60, 72, 84, 120, 144, 180, 240, 360  vb. kişilik tasarruf programlarından birisini seçersiniz.
        5. Aşama - Sözleşmemiz yapılır ve akabinde ilk dönemde noter huzurunda yapılacak olan çekiliş  ile evinizi teslim alacağınız tarih belirlenir.
        6. Aşama - Güvenilirevim, istediğiniz yerden beğendiğiniz evi almanız için gerekli finansmanı size teslim eder. Bu şekilde evinize kavuşursunuz.

"Çekilişli Kısaltılmış Ev Sistemi" Hakkında Sorulan Sorular

Çekilişli Kısaltılmış Ev Sistemi Tam Olarak Nedir ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, sistemimiz basitçe gün taksidi ödemeye benziyor. Taksit sayısı kadar katılımcı bir araya gelerek, her ay toplanan taksitlerle bir katılımcının ev sahibi olması sağlanıyor. Yani, altın gününe değil de ev gününe girmiş oluyorsunuz. Almak istediğiniz evin bedelini ve ödemek istediğiniz taksidi siz belirleyin, gerisini Güvenilirevim halledecektir. Bu sistemde 40, 60, 80, 100, 120, 160 ve 200 kişilik gruplar mevcuttur. Dahil olunan gruba göre, taksit tutarı belirlenir. Kişi evini teslim alana kadar bu tutar sabit olarak ödenir. Kişi teslimatını aldığında taksit tutarı belirli bir oranda arttırılır ve yeni taksit tutarı olarak sabitlenir. Buna bağlı olarak da ödenecek taksit sayısı azalır ve vade kısaltılmış olur. Bu sistemde kişinin aldığı ve ödediği tutar eşittir.
Yapılan Çekilişler Adaletlimi Nasıl Güvenebiliriz ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, yapılan noter çekilişi sayesinde sistem, son derece adil ve şeffaf bir şekilde sistem devam eder.
Taksit Sayımı Kendim Belirleyebilirmiyim ? Ona Göre Grup Oluştururmusnuz ?


Evet, belirlediğiniz taksit sayısı kadar katılımcı İle Güvenilirevim tarafından katılımcılar bir araya getirilerek size uygun bir grup oluşturulur. Gruplar 40, 60, 80, 100, 120, 160, 200 kişilik olabilir.
Peşinatlı Yada Peşinatsız Katılım Yapmanın Farkı Nedir ?


Çekilişli Ev Sisteminde, peşinatlı yada peşinatsız katılım yapabilirsiniz. İki haldede çekilişle evinizi garanti olarak alacaksınız. Peşinatlı Katılım Yaparsanız daha erken teslim alma imkanınız doğacaktır.
Evimi Hangi Çekilişte Alacağım ?


Sayın Güvenilirevim kardeşlerimiz, noter huzurunda adaletli olarak yapılan düzenli çekilişlerle, her ay evini alacak kişi belirlenir sırası gelen evini alır.
Peki Çekilişlerde Evim Çıkmazsa, En Geç Ne Zaman Evimi Alabileceğim ?


Yatırmış olduğunuz taksit miktarı, katılım yapılan grubun para miktarı ne ise, onun yarısını geçtiğiniz anda, evinizin teslim olması sağlanacaktır.
Çekilişler Noter Huzurunda Her Ay Mı Düzenleniyor ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, her konut grubu için çekilişler 6 ayda bir düzenlenmektedir. Her çekilişte altı aylık süreçte her ay ev sahibi olacak üyelerimizin teslimat tarihleri belirlenir.
Çekiliş Nasıl ve Nerede Düzenleniyor ? Katılabilir Miyiz ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, Türkiyenin her yerinden Güvenilievim e katılım yapan iştirakçilerimiz konut gruplarımızı oluşturur. Antalya ili Alanya ilçemizde, noterimizin büyük salonunda, dileyen iştirakçilerimizinde katılımıyla, noter huzurunda çekilişlerimiz gerçekleşmektedir.
Son Aya Kadar Bekleme Durumum Olur Mu ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, Güvenilirevimin belirlediği ödeme seçeneklerine ve iştirakçilerimizin belirlediği ödeme tablosuna göre her konut grubunda son teslim vadesi mevcuttur. Belirlenen bu tarih ile gruplarda yer alan müşterilerimiz ortalama olarak en geç vadenin yarısında ev sahibi olmaktadır. Hiç Bir katılımcı belirlenen vadenin bitmesini beklemeden evini vadenin yarısında en geç alacaktır.
Diyelimki Çekilişte Evim Çıktı ve Uygun Ev Bulmazsam Ne Olacak ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, çekiliş ile teslim tarihi belirlenen müşterimiz dilerse belirlenen ayda, dilerse sonrasında beğendiği bir evi bulduğunda teslimatı gerçekleşir. Siz Sayın Kardeşimiz herhangi bir hak kaybı yaşamaz. Evini yinede bulamadığı takdirde ise bulunduğu şehirde istediği evi bulmasına Güvenilirevim ekibi ayrıca yardımcı olacaktır.
Oluşturulan Gruplar Kaç Kişiliktir ? Vadesi Nedir ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, iştirakçilerin ödeme gücüne göre 40, 60, 80, 100, 120, 160 ve 200 kişilik gruplarımız mevcuttur. Kişi sayısı aynı zamanda vadeyi ifade etmektedir. Her bir konut grubuna dahil olan kişiler arasında yapılan çekilişle, sırayla iştirakçilerin teslim tarihleri belirlenir.

GEL EVİNİ AL
Ev Sahibi Olmak İçin Bize Yazınız, En Kısa Sürede Cevap Verilecektir.

Kişisel bilgileriniz site içinde kalacaktır, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır..

KAMPANYA VE DUYURULARDAN HABERDAR OLUNUZ.
bayrak.jpg
bayrak.jpg

Kurumsal

"Güvenilirevim sizi, 21.Yüzyılın  Ev ve Araba sahibi olma sistemleri ile tanıştırır.

Siz Değerli Kardeşlerimizin

Kredisiz - Faizsiz, HELAL Yoldan Ev ve Araba Sahibi Olmasına Olanak tanır.''

Güvenilirevim

'' Ev Sahibi Yapar.''

Güvenilirarabam

'' Araba Sahibi Yapar.''

Merkez Ofis  : 

Sugözü mahallesi  

Zamanoğlu Caddesi No: 71 Kat:1 D: 3  

Alanya / Antalya     P.K. : 07 400

whatsapp simge.png

Mesaj Yazınız : 0552 634 78 70