Çekilişli Kısaltılmış Ev Sistemi

"Çekilişli Kısaltılmış Ev Sistemi" Örnek Ödeme Tabloları.

"Çekilişli Kısaltılmış Ev Sistemi" İşleyiş.

        1. Aşama- Her şeyden önce hangi tutarda bir ev almak istediğinize karar veriyorsunuz. Bu rakam tamamen size bağlı. Örneğin; 100 Bin, 200 Bin, 300 Bin TL, 400 Bin TL.
        2. Aşama- Almak istediğiniz evin fiyatını söyledikten sonra peşinat miktarınıza göre kısaltılmış bu sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu sistemde, evinizi verdiğiniz peşinat ile daha erken alma avantajınız olacaktır.
        3. Aşama - Peşinatlı seçeneğe karar verdikten sonra, sıra aylık ödeyeceğiniz taksitlere gelir. Aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi de yine siz belirlersiniz.
        4. Aşama - Aylık ödenecek taksitleri belirledikten sonra, kaç kişilik tasarruf programında yer alacağınız da belirlenmiş olur. Örneğin; 12, 18, 24, 36, 48, 60, 72, 84, 120, 144, 180, 240, 360  vb. kişilik tasarruf programlarından birisini seçersiniz.
        5. Aşama - Sözleşmemiz yapılır ve akabinde ilk dönemde noter huzurunda yapılacak olan çekiliş  ile evinizi teslim alacağınız tarih belirlenir.
        6. Aşama - Güvenilirevim, istediğiniz yerden beğendiğiniz evi almanız için gerekli finansmanı size teslim eder. Bu şekilde evinize kavuşursunuz.
KAMPANYA VE DUYURULARDAN HABERDAR OLUNUZ.
erbakan hoca.jpg
bayrak.jpg

Kurumsal

"Güvenilirevim sizi, 21.Yüzyılın  Ev ve Araba sahibi olma sistemleri ile tanıştırır.

Siz Değerli Kardeşlerimizin

Kredisiz - Faizsiz, HELAL Yoldan Ev ve Araba Sahibi Olmasına Olanak tanır.''

Güvenilirevim

'' Ev Sahibi Yapar.''

Güvenilirarabam

'' Araba Sahibi Yapar.''

Merkez Ofis  : 

Sugözü mahallesi  

Zamanoğlu Caddesi No: 71 Kat:1 D: 1  

Alanya / Antalya     P.K. : 07 400