Çekilişli Ev Sistemi

"Çekilişli Ev Sistemi" Örnek Ödeme Tabloları.

"Çekilişli Ev Sistemi" İşleyiş.

        1. Aşama- Her şeyden önce hangi tutarda bir ev almak istediğinize karar veriyorsunuz. Bu rakam tamamen size bağlı. Örneğin; 100 Bin, 200 Bin, 300 Bin TL, 400 Bin TL.
        2. Aşama- Almak istediğiniz evin fiyatını söyledikten sonra peşinatsız olarak bu sisteme giriş yapabilirsiniz.
        3. Aşama - Peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerden birine karar verdikten sonra, sıra aylık ödeyeceğiniz taksitlere gelir. Aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi de yine siz belirlersiniz.
        4. Aşama - Aylık ödenecek taksitleri belirledikten sonra, kaç kişilik tasarruf programında yer alacağınız da belirlenmiş olur. Örneğin; 12, 18, 24, 36, 48, 60, 72, 84, 120, 144, 180, 240, 360  vb. kişilik tasarruf programlarından birisini seçersiniz.
        5. Aşama - Sözleşmemiz yapılır ve akabinde ilk dönemde noter huzurunda yapılacak olan çekiliş  ile evinizi teslim alacağınız tarih belirlenir.
        6. Aşama - Güvenilirevim, istediğiniz yerden beğendiğiniz evi almanız için gerekli finansmanı size teslim eder. Bu şekilde evinize kavuşursunuz.

"Çekilişli Ev Sistemi" Hakkında Sorulan Sorular

Ne Kadar Taksit Vermem Lazım ? Gireceğim Grup Kaç Kişilik Olacak ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, taksit miktarını alacağınız evin veya arabanın fiyatına göre birlikte belirleyeceğiz akabinde, buna uygun aynı taksitdi ödemek isteyen kişilerin bulunduğu gruba dahil olmanızı sağlayacağız.
Çekilişler Noter Huzurunda Her Ay Mı Düzenleniyor ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, her konut grubu için çekilişler 6 ayda bir düzenlenmektedir. Her çekilişte altı aylık süreçte her ay ev sahibi olacak üyelerimizin teslimat tarihleri belirlenir.
Şansım Zayıf, Çekilişlerde En Geç Ne Zaman Evimi Alabilirim ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, çekilişler, gruptaki üye sayısının yarısına kadar gerçekleştirilir. Bu sürede grubun yarısı teslimatını henüz almamıştır, bu kimseler daha fazla bekletilmez ve teslimatları yapılır. Yani 100 üyelik örneğimizde belirttiğimiz grubun ilk 50 katılımcısı çekilişle belirlenen sıra ile gayrimenkullerine sahip olurken, geriye kalan 50 katılımcı ise vade ortasını takip eden ayda gayrimenkullerini alabilirler ve 100 ayın sonuna kadar beklemezler. Sayın Güvenilrevim Kardeşlerimiz, çekilişli ev sistemimiz görüldüğü üzere her açıdan sizin fadanızadır.
Çekilişli Ev Sisteminin Avantajları ve Erken Teslim Avantajları Var Mıdır ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, uyguladığımız çekilişli ev sistemi ile oluşturulan gruplarda erken tarihlerde ev sahibi olma fırsatı imkanı var. Konut grupları vadelere göre belirlenmiş olup, ödeme seçeneklerine göre alternatif gruplar mevcuttur. Vadesini kısaltmak ya da uzatmak isteyen müşterilerimiz teslim tarihi belirlenmeden gruplar arasında geçiş yapabilir. Müşterimiz dilerse konut bedelini artırabilir ya da azaltabilir. Bütçenizdeki gelişmeler, evinizi daha erken almada, size avantaj sağlayacaktır. Bizler Güvenilirevim ekibimizle size bu konularda yakın olup evinizi erken alma konusunda yardımcı olacağız.
Oluşturulan Gruplar Kaç Kişiliktir ? Vadesi Nedir ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, iştirakçilerin ödeme gücüne göre 40, 60, 80, 100, 120, 160 ve 200 kişilik gruplarımız mevcuttur. Kişi sayısı aynı zamanda vadeyi ifade etmektedir. Her bir konut grubuna dahil olan kişiler arasında yapılan çekilişle, sırayla iştirakçilerin teslim tarihleri belirlenir.
Çekiliş Nasıl ve Nerede Düzenleniyor ? Katılabilir Miyiz ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, Türkiyenin her yerinden Güvenilievim e katılım yapan iştirakçilerimiz konut gruplarımızı oluşturur. Antalya ili Alanya ilçemizde, noterimizin büyük salonunda, dileyen iştirakçilerimizinde katılımıyla, noter huzurunda çekilişlerimiz gerçekleşmektedir.
Çekilişlerde Hiç Çıkmama Durumu Var Mı?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, konut grubuna dahil olan tüm kişiler, belirlenen vadede mutlaka ev sahibi olacaktır. Örnek 60 aylık konut grubunda yer alan 60 kişinin yarısı vadenin ortasına kadar belirlenir evini alır, kalan kısmı vade ortasını, yani 31. ayda (en geç 2.5 yıl) evini mutlaka teslim alacaktır.
Son Aya Kadar Bekleme Durumum Olur Mu ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, Güvenilirevimin belirlediği ödeme seçeneklerine ve iştirakçilerimizin belirlediği ödeme tablosuna göre her konut grubunda son teslim vadesi mevcuttur. Belirlenen bu tarih ile gruplarda yer alan müşterilerimiz ortalama olarak en geç vadenin yarısında ev sahibi olmaktadır. Hiç Bir katılımcı belirlenen vadenin bitmesini beklemeden evini vadenin yarısında en geç alacaktır.
Diyelimki Çekilişte Evim Çıktı ve Uygun Ev Bulmazsam Ne Olacak ?


Sayın Güvenilirevim Dostlarımız, Kardeşlerimiz, çekiliş ile teslim tarihi belirlenen müşterimiz dilerse belirlenen ayda, dilerse sonrasında beğendiği bir evi bulduğunda teslimatı gerçekleşir. Siz Sayın Kardeşimiz herhangi bir hak kaybı yaşamaz. Evini yinede bulamadığı takdirde ise bulunduğu şehirde istediği evi bulmasına Güvenilirevim ekibi ayrıca yardımcı olacaktır.

GEL EVİNİ AL
Ev Sahibi Olmak İçin Bize Yazınız, En Kısa Sürede Cevap Verilecektir.

Kişisel bilgileriniz site içinde kalacaktır, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır..

KAMPANYA VE DUYURULARDAN HABERDAR OLUNUZ.
bayrak.jpg
bayrak.jpg

Kurumsal

"Güvenilirevim sizi, 21.Yüzyılın  Ev ve Araba sahibi olma sistemleri ile tanıştırır.

Siz Değerli Kardeşlerimizin

Kredisiz - Faizsiz, HELAL Yoldan Ev ve Araba Sahibi Olmasına Olanak tanır.''

Güvenilirevim

'' Ev Sahibi Yapar.''

Güvenilirarabam

'' Araba Sahibi Yapar.''

Merkez Ofis  : 

Sugözü mahallesi  

Zamanoğlu Caddesi No: 71 Kat:1 D: 3  

Alanya / Antalya     P.K. : 07 400

whatsapp simge.png

Mesaj Yazınız : 0552 634 78 70